baner Łukasz
Szukaj

mgr Ilona Mateńka-Cudzik

 

 Londyn zestaw symboli Wektorowa ilustracja stockowa (bez tantiem ...

 

Drodzy Rodzice uczniów klasy 7 oraz 1 S.P. w Podobinie informuję, że podczas kwarantanny a co za tym idzie nauki zdalnej pracuję ze swoimi uczniami na grupie w aplikacji Messenger ( w klasie 7 grupa nazywa się Język Angielski a w klasie 1 poprostu klasa 1 2019/20) gdzie dostają wytyczne do pracy i różne zasoby materiałów do powtórek czy nauki . Bardzo proszę o kontakt w razie pytań czy niejasności pod adresem mailowym: ilonacudzik@gmail.com.

Pragnę jeszcze dodać, że uczniowie pracują zgodnie z planem lekcji a zadania domowe odrabiają na lekcje kolejne, zostają oceniani za trud w nią włożony, motywację i chęć do pracy.

Konsultacje:

1. 8 czerwiec godz. 9:00 - w sprawie omówienia materiału, który w trakcie zdalnej nauki jest niezrozumiały, nadrobienie zaległości dla tych uczniów, którzy nie pracowali systematycznie podczas nauki zdalnej oraz nie wysyłali zadań, sprawdzianów, zeszytów i innych prac do kontroli .

2. 10 czerwiec godz. 9:30 - konsultacje dla uczniów, którzy chcą poprawić sprawdzian z rozdziału 3 oraz dla tych, którzy go nie pisali, dla zainteresowanych poprawa ocen bieżących, zaliczenie zaległych prac i zadań, dla jednego ucznia zaliczenie pierwszego semestru. 

Uczniowie zainteresowani oraz zobligowani są informowani o potrzebie badz mozliwości konsultacji poprzez grupę: Język angielski klasa 7 w aplikacji Messenger i w ten sam sposób dokonują informacji zwrotnej dla nauczyciela, tak, by konsultacje mogły sie odbyć dla konkretnej ilości osób przestrzegając bezpieczeństwa COVID-19.

Linki

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 
CMS Tractable by Marketing Studio