baner Łukasz
Szukaj

mgr Małgorzata Jaśkiewicz-Koza

 

Drodzy Uczniowie!!!

 

Umieszczam Wam opracowane tematy, zagadnienie oraz zadania do wykonania na poszczególne dni.

Proszę codziennie sprawdzać, czy coś nowego się pojawiło. Zadania, które nie są do uzupełnienia w ćwiczeniach, wpisujemy do zeszytu lub możecie wysłać od razu na mojego maila: gosika0@op.pl. Oczywiście nie ściągamy

Mam nadzieję, że sobie poradzicie. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się na grupie lub mailowo. 

Będę Was informować, czy jest to polecenie na jeden czy dwa dni.

Życzę Wam owocnej pracy! 

POWODZENIA

 

Klasa 5

  • 17.03.2020 - Opis krajobrazu
  • 19.03.2020 -  Dzień dobry. Dzisiaj dalsza część orografii - zasady pisowni wyrazów z "rz" i "ż". na początek przypominacie sobie zasady (podręcznik s.193).  Następnie wykonujecie zadania z zeszytu ćwiczeń s.75-77. jeśli z jakimś zadaniem jest problem, proszę je zostawić.  Powodzenia, miłego dnia!
  • 20.03.2020 - Dzień dobry. Dzisiaj bardzo proste zadanie - przez 45 minut czytacie lekturę - "Katarynka" B. Prusa i w trakcie czytania robicie notatkę, np. plan wydarzeń lub streszczenie.Jeśli ktoś już przeczytał książkę, to czyta dowolną lekturę lub polecam rozwiązywanie ćwiczeń orograficznych dostępnych w internecie np. dyktanda.pl.  Życzę owocnej pracy!
  • 23.03.2020 - Dzień dobry. Kto jeszcze nie dokończył czytać lektury, to dzisiaj to zrobi, a pozostali mogą obejrzeć adaptację filmową utworu. link wysłałam Wam na grupę. Miłego dnia!!

 

Klasa 6

  • 18-19.03.2020 - Opowiadanie twórcze
  • 20.03.2020 - Dzień dobry. Dzisiaj pracujecie z lekturą. Przez 45 minut - czyli całą lekcję, czytacie lekturę "Sposób na Alcybiadesa" . W trakcie czytania robicie notatkę do zeszytu, np. plan wydarzeń, streszczenie.   Owocnej pracy!
  • 23.03.2020 - Zgodnie z umową omawianie lektury ustalamy na 2.04. Dzisiaj zamiast zadań macie czytać książkę. Pozostałe polecenia wysyłam na grupę. Powodzenia! Jutro o 10.00!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Linki

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 
CMS Tractable by Marketing Studio