baner Łukasz
Szukaj

  

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

                  w roku szkolnym 2017/2018

 

 

  1. Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Z obiektywem przez Powiat" - 15 październik 2017 r. - Marcelina Kościelniak, Wiktoria Michalczewska, Marlena Strama, Patrycja Wsół - opiekun mgr S. Zapała
     
  2. Małopolski Konkurs Geograficzny - etap szkolny - 16 listopad 2017 r. - Natalia Napora - opiekun mgr A. Szczepaniec
     
  3. Małopolski Konkurs Geograficzny - etap rejonowy - 17 styczeń 2018 r. - Natalia Napora - opiekun mgr A. Szczepaniec

  4. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ubierzmy choinkę dla JanaPawła II"- 11 grudzień 2017r. - Zuzanna Macuga, Patrycja Napora, Karolina Krzysztofiak, Wiktoria Liberda, Aleksandra Macuga, Marcelina Kościelniak - opiekun mgr S. Zapała

  5.  Biblijny Konkurs Tematyczny " Z Dobrą Nowiną przez życie" dla szkoły podstawowej - 17 listopad 2017 r. - Aleksandra Strama, Mateusz Wielowski, Karolina Krzysztofiak, Paulina Zając, Anna Aksamit, Aleksandra Macuga, Anna Wielowska - opiekun s. mgr J. Rokosz

  6. Biblijny Konkurs Tematyczny "Dzieje przymierza" dla gimnazjum - 28 listopad 2017 r. - Marcelina Kościelniak, Patrycja Wsół, Oliwia Podoba, Natalia Napora, Karolina Wielowska - opiekun s. mgr J. Rokosz
     
  7. Konkurs Czytelniczo-Plastyczny Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej "Zagórzańska czytanka"
    18 maja 2018 r. - etap gminny

    I Miejsce - Kinga Zając – klasa 3 sp

    II Miejsce - Agnieszka Wielowska - klasa 3 sp

    Jan Talarek – wyróżnienie - klasa 6 sp

    III Miejsce - Marcelina Kościelniak – klasa 2 gimn

    Karolina Wielowska – wyróżnienie - klasa 3 gimn

    Z części plastycznej - III Miejsce - Wiktoria Liberda - klasa 7 oraz Joanna Potaczek – wyróżnienie - klasa 3 gimn

  8. Gminny Konkurs Ortograficzny "O pióro Wójta Gminy Niedźwiedź" - 22 maja 2018 r. - Aleksandra Strama, Karolina Krzysztofiak, Aleksandra Macuga, Alicja Wadyl, Kamil Starmach, Natalia Napora - opiekun mgr A. Domagała, mgr M. Jaśkiewicz-Koza
    I miejsce otrzymały: Aleksandra Macuga i Alicja Wadyl

  9. Gminny Konkurs Matematyczny "Matematyczna Przygoda" dla klasy 6 szkoły podstawowej - 24 maja 2018 r. - Karolina Krzysztofiak, Jan Pankiewicz, Jan Talarek, Patrycja Wicherek - opiekun mgr J. Potaczek

  10. Gminny Konkurs Matematyczny "Dwa światy: matematyki i chemii" dla klasy 3 gimnazjum - 4 czerwca 2018 r. - Natalia Napora, Karolina Wielowska, Bronek Adamczyk, Grzegorz Michalczewski - opiekun mgr A. Cedzidło, mgr J. Toporkiewicz
    I miejsce otrzymała Karolina Wielowska

 

 

MAŁOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

w roku szkolnym 2017/2018  

Harmonogram konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych

Harmonogram konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów

 

 

 

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

                  w roku szkolnym 2016/2017

   

1.     Udział w Małopolskim Konkursie Historycznym dla gimnazjum – 
17 październik 2016 r. Uczestnicy konkursu to uczennice klasy II gimnazjum: Natalia Napora, Oliwia Podoba, Karolina Wielowska.

2.    Udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym dla szkoły podstawowej – 
24 październik 2016 r. Uczestnicy konkursu to uczniowie klasy VI szkoły podstawowej: Anna Aksamit, Dominik Aksamit, Przemysław Kosiba, Wiktoria Liberda, Paweł Pachowicz, Jowita Potaczek, Bartłomiej Stróżak.

3.    Udział w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego dla gimnazjum – 
26 październik 2016 r. Uczestnicy konkursu to uczniowie klasy I i II gimnazjum: Marcelina Kościelniak, Alicja Wadyl, Bronek Adamczyk, Natalia Napora, Magdalena Markowicz, Oliwia Podoba, Karolina Wielowska, Maksymilian Zapała.

4.    Udział w Małopolskim Konkursie Biologicznym 27 październik 2016 r. Uczestnicy konkursu to uczennice klasy II gimnazjum: Karolina Wielowska i Natalia Napora.

5.    Udział w Małopolskim Konkursie Geograficznym – 4 listopad 2016 r. 
Uczestnicy konkursu to uczennice klasy II gimnazjum: Oliwia Podoba, Karolina Wielowska, Natalia Napora.

6.    Udział w Małopolskim Konkursie Języka Polskiego dla gimnazjum – 
9 listopad 2016 r. Uczestnicy konkursu to uczennice klasy II i III gimnazjum Natalia Napora, Katarzyna Michalczewska i Zuzanna Sutor.

7.    Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie” – 14 listopad 2016 r. Uczestnicy konkursu: 
Klasa 4 – Natalia Stróżak i Mateusz Wielowski.
Klasa 5 – Karolina Krzysztofiak, Kinga Kacik, Patrycja Napora i Patrycja Wicherek.
Klasa 6 – Ania Aksamit, Dominik Aksamit, Wiktoria Liberda, Aleksandra Macuga, Jowita Potaczek, Bartek Stróżak, Ania Wielowska i Ania Zapała.

8.    (Limanowa) II Limanowskie Dyktando – 16 listopad 2016r.  Uczestnicy konkursu to uczennice gimnazjum: Dominika Grabiec, Katarzyna Michalczewska, Alicja Wadyl, Marlena Strama oraz uczennice szkoły podstawowej: Wiktoria Liberda, Aleksandra Macuga. 
Wyróżnienie otrzymały: Marlena Strama – klasa 1 gimnazjum oraz Dominika Grabiec – klasa 3 gimnazjum.

9.    Udział w Konkursie Biblijnym dla gimnazjum „Z mądrością Proroków przez życie” – 
21 listopad 2016 r. Uczestnicy konkursu to uczennice klasy II gimnazjum: Natalia Napora, Oliwia Podoba i Karolina Wielowska.

10.  Udział w Konkursie Gorczańskiego Parku Narodowego „Wędruj i ucz się” – 
16 grudzień 2016 r. Uczestnicy konkursu to uczennice klasy VI szkoły podstawowej: Anna Aksamit i Wiktoria Liberda.

11.  Gminny Konkurs Matematyczno-Chemiczny „Dwa Światy” dla gimnazjum – 
1 marzec 2017 r. Uczestnicy konkursu to uczniowie klasy III gimnazjum: Rafał Banik, Dominika Grabiec, Katarzyna Michalczewska, Zuzanna Sutor. 
I miejsce otrzymała Zuzanna Sutor, zaś III miejsce – Dominika Grabiec.

12.  Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyczna Przygoda” – 18 maja 2017 r. Uczestnicy konkursu to uczniowie klasy VI szkoły podstawowej: Ania Aksamit, Dominik Aksamit, Wiktoria Liberda oraz Paweł Pachowicz.
II miejsce otrzymał Dominik Aksamit, a IV miejsce – Wiktoria Liberda. 

 

 

Program "Miśki"

 

Linki

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 
CMS Tractable by Marketing Studio