baner Łukasz
Szukaj

  

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2017/2018

 

 

 

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017
  

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

MARTYNA KOSIBA, KINGA NAPORA, MAGDALENA WSÓŁ, KINGA KACIK, ZUZANNA MACUGA, PATRYCJA NAPORA, PATRYCJA WICHEREK, PAULINA ZAJĄC

Udział w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej-etap gminny

 

KINGA KACIK, ZUZANNA MACUGA, PATRYCJA NAPORA, PATRYCJA WICHEREK, PAULINA ZAJĄC

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej-etap gminny

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju-etap gminny

 

KINGA KACIK, KAMILA POTACZEK, KAROLINA SURÓWKA, PAULINA ZAJĄC

Udział w Rekreacyjnym Biegu Walentynkowym w Mszanie Dolnej

 

KINGA KACIK, KAMILA POTACZEK, KAROLINA SURÓWKA, PAULINA ZAJĄC, PATRYCJA WICHEREK, ZUZANNA MACUGA, PATRYCJA NAPORA

 Udział w Wiosennym Biegu Rekreacyjnym w Mszanie Dolnej

 

ANNA AKSAMIT, KAROLINA BROŹNA, KLAUDIA KRZYSZTOFIAK, WIKTORIA LIBERDA, ALEKSANDRA MACUGA, WERONIKA NAPORA, NINA PASTOR, ROKSANA STRAMA

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej-etap gminny

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej-etap gminny

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju-etap gminny

 

IGOR BOLISĘGA, PATRYK LIBERDA, HUBERT PACHOWICZ, IGOR PACHOWICZ, ERYK HANULA, DAWID MALARZ, DOMINIK NAPORA, JAN TALAREK, DOMINIK AKSAMIT, PRZEMYSŁAW KOSIBA, ROBERT KRZANIK, KRZYSZTOF MYSZA, PAWEŁ PACHOWICZ, BARTEK STRÓŻAK

 I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej-etap gminny

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej „6ki” chłopców-etap gminny

 

ERYK HANULA, DAWID MALARZ, DOMINIK NAPORA, JAN TALAREK, DOMINIK AKSAMIT, PRZEMYSŁAW KOSIBA, ROBERT KRZANIK, KRZYSZTOF MYSZA, PAWEŁ PACHOWICZ, BARTEK STRÓŻAK

 II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej-etap gminny

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju-etap gminny

 

ERYK HANULA, PATRYCJA NAPORA, KAMILA POTACZEK, KAROLINA SURÓWKA

Udział w zawodach „Polska Biega”

 

DOMINIK AKSAMIT, PRZEMYSŁAW KOSIBA, ROBERT KRZANIK, KRZYSZTOF MYSZA, PAWEŁ PACHOWICZ, BARTEK STRÓŻAK

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej-etap gminny

 

PRZEMYSŁAW KOSIBA

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych-etap gminny

I miejsce w 6. Biegu Limanowskim 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnym tenisie stołowym-etap gminny

Udział w 6.Biegu Limanowskim

 

KINGA KACIK, WERONIKA NAPORA

Udział w 6. Biegu Limanowskim

 

ANNA ZAPAŁA

III miejsce w 6. Biegu Limanowskim

 

GIMNAZJUM

MARCELINA KOŚCIELNIAK, WIKTORIA MICHALCZEWSKA
 II miejsce w Gminnych Zawodach dziewcząt w siatkówkę
 Udział w Gminnych Zawodach w piłce nożnej

 

MATEUSZ STRAMA

Udział w Gminnych Zawodach w tenisie stołowym

 

PATRYCJA WSÓŁ, MARCELINA KOŚCIELNIAK, WIKTORIA MICHALCZEWSKA

Udział w Gminnych Zawodach w unihokeju dziewcząt

 

 

 
 
CMS Tractable by Marketing Studio