baner Łukasz
Szukaj


ABSOLWENCI

 

ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

 

W PODOBINIE

 

 

 

2016/2017


Klasa III gimnazjalna


 

 

1.      Banik Rafał

2.      Bierowiec Karol

3.      Broźny Szymon

4.      Gniecka Gabriela

5.      Gniecka Klaudia

6.      Grabiec Aleksandra

7.      Grabiec Dominika

8.      Halama Mariusz

9.      Karpierz Lidia

10.  Kielar Aleksandra

11.  Kosiba Konrad

12.  Krzysztofiak Andrzej

13.  Majerczyk Katarzyna

14.  Michalczewska Katarzyna

15.  Michalczewski Dawid

16.  Pachowicz Justyna

17.  Palac Adam

18.  Palac Mateusz

19. Sutor Zuzanna

20. Wojciaczyk Klaudia

 

Wychowawca: mgr Aleksandra Domagała

Zobacz: zdjęcie klasowe

 

  

2014/2015


Klasa III gimnazjalna


1.      Bierowiec Ilona

2.      Blacharczyk Paweł

3.      Cichorczyk Jan

4.      Cichorz Janusz

5.      Gniecki Damian

6.      Gniecki Piotr

7.      Jamróz Dominik

8.      Jamróz Michał

9.      Kielar Magdalena

10.  Krzysztofiak Konrad

11.  Michalczewski Jakub

12.  Napora Paweł

13.  Potaczek Dawid

14.  Talarek Stanisław

15.  Wsolak Weronika

16.  Zapała Alicja

17.  Zapała Sylwia

18.  Zbozień Anita

19. Lupa Aneta

 

Wychowawca: mgr Aleksandra Domagała

Zobacz: zdjęcie klasowe

 

 

 

2013/2014


Klasa III gimnazjalna


1.      Adamczyk Krzysztof

2.      Cichorz Adrian

3.      Cichorz Ewa

4.      Gniecki Krzysztof

5.      Grabiec Karolina

6.      Karpierz Mateusz

7.      Kęskowicz Edyta

8.      Kęskowicz Joanna

9.      Kołbon Magdalena

10.  Krzysztofiak Iwona

11.  Potaczek Adam

12.  Potaczek Alicja

13.  Przybytek Krystian

14.  Strama Anna

15.  Strama Bogusław

16.  Wielowski Łukasz

17.  Wsolak Wojciech

18. Zapała Arkadiusz

 

Wychowawca: mgr Marek Nawieśniak

Zobacz: zdjęcie klasowe

 

 

 

2012/2013


Klasa III gimnazjalna


 

1. Adamczyk Dominika

2. Adamczyk Gabriela

3. Bierowiec Sebastian

4. Gniecki Mariusz 

5. Jamróz Szymon 

6. Jarosz Albert 

7. Krzysztofiak Hubert 

8. Lach Kinga 

9. Michorczyk Beata 

10. Młynarczyk Anna 

11. Napora Elżbieta 

12. Plechowicz Katarzyna 

13. Potaczek Aneta 

14. Potaczek Kamil 

15. Potaczek Konrad 

16. Potaczek Natalia 

17. Rusnak Zofia 

18. Strama Renata 

19. Talarek Monika 

20. Traczyk Alicja 

21. Wątor Wojciech 

22. Wsół Natalia

 

Wychowawca: mgr Agnieszka Cedzidło

Zobacz: zdjęcie klasowe

 

2011/2012


 Klasa III gimnazjalna 


 

1. Adamczyk Piotr

2. Cichórz Katarzyna

3. Jarosz Paweł

4. Kęskowicz Marzena

5. Kęskowicz Monika

6. Krzanik Lidia

7. Krzysztofiak Aleksandra

8. Krzysztofiak Anna

9. Majerczyk Paweł

10. Napora Anna

11. Napora Joanna

12. Potaczek Alicja

13. Potaczek Daniel

14. Potaczek Marcelina

15. Talarek Małgorzata

16. Wielowski Marek

17. Wsół Marcelina

18. Zapała Izabela



 Wychowawca: mgr Szczepan Zaręba

Zobacz: zdjęcie klasowe

 

2010/2011


 Klasa III gimnazjalna

 

1. Adamczyk Anna

2. Adamczyk Mateusz

3. Adamczyk Wojciech

4. Fornal Marcelina

5. Gniecka Angelika

6. Gniecki Krystian

7. Karpierz Sylwester

8. Kęskowicz Justyna

9. Lach Kamil

10. Michalczewski Kamil

11. Michorczyk Grzegorz

12. Mysza Mariola

13. Palac Marta

14. Plechowicz Weronika

15. Rzepka Aneta

16. Strama Paulina

17. Wątor Magdalena

18. Wsół Magdalena

19. Zapała Joanna

20. Zapała Mirosław

 Wychowawca: mgr Joanna Wójtowicz

Zobacz: zdjęcie klasowe

 

 

 

2009/2010


 Klasa III a gimnazjum

 

1. Adamczyk Aneta

2. Adamczyk Justyna

3. Bolisęga Halina

4. Gniecki Łukasz

5. Gniecki Paweł

6. Grabiec Michał

7. Kęskowicz Piotr

8. Krzysztofiak Konrad

9. Lach Daniel

10. Mysza Michał

11. Plechowicz Olga

12. Wątor Karolina

13. Wsół Paweł

14. Wsół Wioleta

15. Zapała Adrian

16. Wsół Marek

 

 Wychowawca: inż. Justyna Potaczek

Zobacz: zdjęcie klasowe

 

 

Klasa III b gimnazjum

 

1. Blacharczyk Marcin

2. Cichorz Damian

3. Cichorz Paweł

4. Jamróz Katarzyna

5. Palac Dorota

6. Potaczek Angelika

7. Smaciarz Zbigniew

8. Surówka Anna

9. Surówka Piotr

10. Wacławik Krystian

11. Wielowska Moanika

12. Wielowska Urszula

13. Wsół Aneta

14. Zapała Szczepan

 

Wychowawca: mgr Aleksandra Domagała

Zobacz: zdjęcie klasowe

 


2008/2009


 

Klasa III gimnazjalna

 

1. Adamczyk Alicja

2. Bolisęga Wiesław

3. Cichorz Wioletta

4. Cichórz Jan

5. Fornal Michał

6. Gawlik Bartosz

7. Gniecka Patrycja

8. Gniecki Paweł

9. Grabiec Damian

10. Kęskowicz Artur

11. Kozłowski Łukasz

12. Krzanik Krystian

13. Michór Edyta

14. Potaczek Ewelina

15. Potaczek Grzegorz

16. Potaczek Mariusz

17. Potaczek Paweł

18. Rzepka Sylwia

19. Wielowska Małgorzata

20. Wojciaczyk Daniel

21. Wsół Damian

22. Wsół Edyta

23. Zapała Adrian

24. Zbozień Weronika

 

 Wychowawca: mgr Marek Nawieśniak

Zobacz: zdjęcie klasowe

 


2007/2008


 

Klasa III gimnazjalna

 

1. Adamczyk Karolina

2. Balińska Marcelina

3. Cichorz Sabina

4. Duda Jolanta

5. Gniecki Mateusz

6. Jamróz Klaudia

7. Kościelniak Konrad

8. Michalczewska Aneta

9. Michalczewska Monika

10. Palac Sylwester

11. Plechowicz Krystyna

12. Potaczek Adrian

13. Potaczek Mateusz

14. Potaczek Michał

15. Potaczek Piotr

16. Zapała Przemek

17. Zapała Damian

 

Wychowawca: mgr Izabela Czech

Zobacz: zdjęcie klasowe

 
 
CMS Tractable by Marketing Studio