baner Łukasz
Szukaj

W dniu 8 listopada br. już po raz kolejny nasza szkoła aktywnie włączyła się do ogólnopolskiego programu ,,Śniadanie daje moc".

 

,,Hej, dzieciaku, wstawaj, hop! Nie pomoże ciepły koc, to śniadanie daje moc!

Bierz kolego przykład z nas my je jemy siódmy raz.

Dołącz szkoło w zwarte kręgi i w programie wytęż pręgi,

Jedzcie z nami w dany dzień, to śniadanie wzmocni Cię!”

 

W tym roku szkolnym nasza szkoła jako jedyna placówka w województwie małopolskim i jedna z szesnastu placówek w Polsce, została laureatem konkursu na hasła promujące zdrowe odżywianie. Nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł pozwoliła na przygotowanie wyjątkowo bogatego posiłku, który obfitował w zdrowe produkty żywnościowe, w tym owoce i warzywa.

W przygotowanie śniadania  włączyli się opiekunowie poszczególnych klas. Mamy nadzieję, że zasady zdrowego odżywiania, poznane dzięki udziałowi w akcji „Śniadanie daje moc”,  będą na stałe, w praktyce stosowane przez naszych uczniów.

Tematem wygranego przez nas konkursu było ułożenie kilku zdań, które zachęcały inne szkoły do wzięcia udziału w akcji. W naszej szkole hasło ułożyła p. mgr Agnieszka Bryk. Hasło to spodobało się komisji konkursowej. Mamy nadzieję, że akcja „Śniadanie daje moc” na stałe wpisze się w kalendarz roku szkolnego naszej placówki.

 

 

 
« powrót
Archiwum:         
Program "Miśki"

 

Linki

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 
CMS Tractable by Marketing Studio