baner Łukasz
Szukaj

W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła może pochwalić się licznymi konkursami, osiągnięciami jak również zawodami sportowymi.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA II

JULIA WĄTOR

·         III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Służby ratunkowe”

·         Udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze dla najmłodszych”

AGNIESZKA KACIK

·         I miejsce w szkolnym Karaoke

KINGA ZAJĄC

·         II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Służby ratunkowe”

AGNIESZKA WIELOWSKA

·         II miejsce w konkursie bibliotecznym „Najładniejsza zakładka”

 

KLASA III A

KSAWERY KAMIŃSKI

·         III miejsce na etapie gminnym Konkursu Czytelniczo –Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej „Zagórzańska Cytanka” część czytelnicza oraz wyróżnienie za strój

EMILIA FLOREK, JUSTYNA SMACIARZ, ŁUCJA STRAMA

·         I miejsce w Powiatowych Rozgrywkach w piłce nożnej dziewcząt

EMILIA FLOREK

·         I miejsce w konkursie plastycznym  nt. bezpieczeństwa

PRZEMYSŁAW KRZYSZTOFIAK

·         I miejsce w konkursie bibliotecznym „Najładniejsza zakładka”

 

KLASA III B

SYLWIA WACŁAWIK

·         Udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze dla najmłodszych”

SEBASTIAN TALAREK

·         Wyróżnienie za strój w etapie gminnym Konkursu Czytelniczo –Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej „Zagórzańska Cytanka” część czytelnicza.

TOMASZ PACHOWICZ

·         Wyróżnienie za strój w etapie gminnym Konkursu Czytelniczo –Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej „Zagórzańska Cytanka” część czytelnicza.

DAWID SMACIARZ

·         Udział w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III

DAWID ZAPAŁA

·         Udział w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III

KAMILA ZAJĄC

·         III miejsce w szkolnym Talent Show

·         Udział w Konkursie Plastycznym nt. bezpieczeństwa

ANGELIKA POTACZEK

·         Wyróżnienie w szkolnym Talent Show

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

KLASA IV

IGOR BOLISĘGA

·       II miejsce w szkolnym Idolu

·         Udział w etapie gminnym Konkursu Czytelniczo –Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej „Zagórzańska Cytanka” część plastyczna

PATRYK LIBERDA

·         Udział w etapie gminnym Konkursu Czytelniczo –Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej „Zagórzańska Cytanka” część plastyczna

KLAUDIA MYSZA

·         Udział w etapie gminnym Konkursu Czytelniczo –Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej „Zagórzańska Cytanka” część czytelnicza

HUBERT PACHOWICZ

·         Udział w Konkursie Kaligraficznym

KAROLINA PIWOWAR

·         Udział w konkursie czytelniczym Wielka Liga Czytelników – etap powiatowy

WERONIKA POTACZEK

·         Udział w konkursie czytelniczym Wielka Liga Czytelników – etap powiatowy

ALEKSANDRA STRAMA

·         Udział w Konkursie Kaligraficznym

NATALIA STRÓŻAK

·         Udział w Konkursie Kaligraficznym

·         III miejsce w szkolnym Idolu

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

MATEUSZ WIELOWSKI

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

 

KLASA V

JAN TALAREK

·         I miejsce w etapie gminnym Konkursu Czytelniczo –Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej „Zagórzańska Cytanka” część czytelnicza

KINGA KACIK

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

·         II miejsce w Konkursie Kaligraficznym

·         Udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym – „Ilustracja do W pustyni i w puszczy”

·         Udział w Konkursie Pieśni Maryjnych

KAROLINA KRZYSZTOFIAK

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

·         Udział w Konkursie Kaligraficznym

·         Udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym – „Ilustracja do W pustyni i w puszczy”

PATRYCJA NAPORA

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

·         I miejsce w Konkursie Kaligraficznym

·         Udział w Konkursie BRD – etap powiatowy

DOMINIK NAPORA

·         Udział  w Konkursie BRD  - etap powiatowy

ZUZANNA MACUGA

·         Udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym – „Ilustracja do W pustyni i w puszczy”

KAMILA POTACZEK

·         Udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym – „Ilustracja do W pustyni i w puszczy”

KAROLINA SURÓWKA

·         Udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym – „Ilustracja do W pustyni i w puszczy”

NATALIA WICHEREK

·         Udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym – „Ilustracja do W pustyni i w puszczy”

PATRYCJA WICHEREK

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

·         Udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym – „Ilustracja do W pustyni i w puszczy”

PAULINA ZAJĄC

·         Udział w Konkursie Pieśni Maryjnych

·         Udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym – „Ilustracja do W pustyni i w puszczy”

 

KLASA VI

ANNA AKSAMIT

·         Udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym dla szkoły podstawowej

·         Udział w Gminnym Konkursie Matematycznym „Matematyczna Przygoda”

·         Udział w Konkursie Gorczańskiego Parku Narodowego „Wędruj i ucz się”

DOMINIK AKSAMIT

·         II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Matematyczna Przygoda”

·         Udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym dla szkoły podstawowej

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

PRZEMYSŁAW KOSIBA

·         Udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym dla szkoły podstawowej

WIKTORIA LIBERDA

·         II miejsce w etapie gminnym Konkursu Czytelniczo – Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej „Zagórzańska Cytanka” część plastyczna

·         IV miejsce w  Gminnym Konkursie Matematycznym „Matematyczna Przygoda”

·         Udział w konkursie plastycznym „Matematyka  - Lubię To!”

·         Udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym dla szkoły podstawowej

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

·         Udział w II Limanowskim Dyktandzie

·         Udział w Konkursie Gorczańskiego Parku Narodowego „Wędruj i ucz się”

ALEKSANDRA MACUGA

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

·         Udział w II Limanowskim Dyktandzie

PAWEŁ PACHOWICZ

·         Udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym dla szkoły podstawowej

·         Udział w Gminnym Konkursie Matematycznym „Matematyczna Przygoda”

JOWITA POTACZEK

·         Udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym dla szkoły podstawowej

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

BARTŁOMIEJ STRÓŻAK

·         Udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym dla szkoły podstawowej

ANNA ZAPAŁA

·         Udział w Konkursie Biblijnym dla szkoły podstawowej „Z Dobrą Nowiną przez życie”

« powrót
Archiwum:         
 
 
CMS Tractable by Marketing Studio