baner Łukasz
Szukaj

Dnia 1 marca 2017 roku w naszej szkole o godzinie 12.00 odbył się już po raz drugi Gminny Konkurs Matematyczno-Chemiczny - Świat matematyki i chemii. Konkurs był przeznaczony wyłącznie dla uczniów klasy III gimnazjum z terenu gminy Niedźwiedź.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematyczno-chemicznych wśród gimnazjalistów, wykorzystanie wiedzy z tych przedmiotów w życiu codziennym, jak również integracja środowiska nauczycieli i uczniów.

W konkursie wzięli udział uczniowie Gimnazjów z Niedźwiedzia, Poręby Wielkiej i oczywiście z Podobina. Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Grabiec, Katarzyna Michalczewska, Zuzanna Sutor oraz Rafał Banik.

Uczniowie przez 60 minut mieli do rozwiązania dwa testy, w których znalazły się zadania zarówno zamknięte jak i zadania otwarte z matematyki i chemii.
A oto wyniki:

I miejsce – Zuzanna Sutor – Gimnazjum w Podobinie

II miejsce – Piotr Kaciczak  - Gimnazjum w Porębie Wielkiej

III miejsce – Dominika Grabiec – Gimnazjum w Podobinie

III miejsce – Marta Gniecka – Gimnazjum w Niedźwiedziu

III miejsce – Katarzyna Wsół – Gimnazjum w Niedźwiedziu

 

Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali nagrody książkowe oraz kalkulatory. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali Dyplom uczestnictwa.

 

Uczniom i ich opiekunom gratulujemy. Organizatorami Konkursu byli nauczyciele Gimnazjum w Podobinie – p.A.Cedzidło, p.J.Potaczek, p.J.Toporkiewicz.

Do zobaczenia za rok.

 


  
« powrót
Archiwum:         
Program "Miśki"

 

Linki

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 
CMS Tractable by Marketing Studio