baner Łukasz
Szukaj

W minioną niedzielę 8.01.2017r. w naszej szkole odbył się niezwykły koncert kolęd przygotowany przez mgr Sylwię Zapałę oraz mgr Dorotę Sochacką. Organizatorki współpracowały z naszą niezwykle zdolną młodzieżą, która udowodniła swój potencjał i możliwości artystyczne przed szerszym gronem publiczności, która to mimo siarczystych mrozów nie zawiodła nas i dotarła licznie na nasze kolędowanie.
     Wieczór rozpoczął się regionalnym kolędowaniem zespołu Porębiański Ród, który wprowadził nas w radosny biesiadny nastrój kolędniczy i na pewno spodobał się fanom tradycji folkloru Zagórzanskiego. Kolejnym punktem wieczoru był występ grupy wokalnej z naszej placówki przy akompaniamencie gitary uczennicy Katarzyny Michalczewskiej. Młodzież zaprezentowała nam znane kolędy. Wielki podziw wzbudzil występ 5 letniej Nataszy Pastor, która mimo swojego młodego wieku mogłaby zawstydzić niejednego starszego kolegę lub koleżankę umiejętnościami wokalnymi oraz odwagą sceniczną. 
Wielkim wydarzeniem i niezwykle wyjątkowym koncertem był występ znanej gwiazdy Krystyny Giżowskiej, która to w wyjątkowy sposób porwała publiczność do wspólnego śpiewu znanych kolęd i pastorałek, ale także znanych jej przebojów. Fantastyczny kontakt z publicznością sprawił, że Pani Krystyna bisowała, a także można było z nią porozmawiać i zdobyć płyty z jej autografem. Jej bardzo ciepła i życzliwa osobowość dała się odczuć publiczności, która była niezmiernie zadowolona po koncercie. Koncert Pani Krystyny Giżowskiej zasponsorował Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie natomiast poczęstunek dla gwiazdy  zafundowała pani Dyrektor i Rada Rodziców.
Na uwieńczenie udanego wieczoru uczniowie grupy teatralnej "Bez maski" i klasy 3B pod czujnym okiem organizatorek przedstawili nam wyjątkowy spektakl pantomimy. Spektakl w profesjonalnej oprawie świateł  które ufundowała Spółdzielnia Uczniowska WiP, teatralnej dekoracji i strojów ufundowanych przez Samorząd Uczniowski oraz emocjonującej muzyki, okazał się strzałem w dziesiątkę i doprowadził do wzruszeń wiele osób na sali. 
Na zakończenie Dyrekcja nie kryła zadowolenia i radości, Panie Dyrektor podziękowały wszystkim uczestnikom i zaprosiły na kolejne nasze uroczystości.
Wszystkim zaangażowanym osobom w pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia oraz wszystkim obecnym gościom serdecznie dziękujemy.« powrót
Archiwum:         
Program "Miśki"

 

Linki

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 
CMS Tractable by Marketing Studio