baner Łukasz
Szukaj

"Klasa" to autorski program stypendialny Fundacji BNP PARIBAS skierowany do uczniów klas ósmych szkoły podstawowej z mniejszych miejscowości.
Z okazji Dnia Dziecka, który jest raz w roku,
Niechaj lata będą szczęśliwe i pełne uroku.
Składamy Wam szczere życzenia,
Aby się spełniły najskrytsze marzenia.
Niechaj los Wam sprzyja, niosąc radości wiele,
Wszystkiego najlepszego życzą Wam Dyrekcja i Nauczyciele!
W związku z wznowieniem działalności pracy szkoły od poniedziałku 25 maja 2020, proszę o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa zamieszczonymi na stronie internetowej naszej szkoły.
Informujemy, że od 25 maja br. uczniowie klasy VIII mają możliwość korzystania z konsultacji na terenie szkoły z przedmiotów, z których od 16 do 18 czerwca będą zdawać egzamin ósmoklasisty.
"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali".
"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła".
Celem konkursu jest przypomnienie postaci niezwykłego człowieka, charyzmatycznego przywódcy, wielkiego Małopolanina, papieża młodych, budowniczego cywilizacji miłości i pokoju oraz uczestnictwo w obchodach 100-lecia urodzin Karola Wojtyły.
INSTYTUCJE, NUMERY TELEFONÓW, STRONY INTERNETOWE
Przypominam, że w czasie nauczania zdalnego również pozostaję do Waszej dyspozycji. Zachęcam do kontaktowania się ze mną w przypadku wystąpienia trudności w funkcjonowaniu Waszego dziecka, ale także Was samych w tej trudnej rzeczywistości.
W piątek 8 listopada br. o symbolicznej godzinie 11:11 cała społeczność naszej szkoły włączyła się w akcję "Szkoła do hymnu" i wspólnie zaśpiewała "Mazurka Dąbrowskiego".
Dnia 30 października br. odbyła się w naszej szkole akcja "Czytamy ze Słodziakami."
Dnia 22 października br. uroczyście obchodziliśmy swoje święto - Dzień Patrona - Świętego Jana Pawła II. Uroczyste obchody rozpoczęły się Mszą Świętą odprawioną przez księdza dziekana Marka Wójcika w kościele parafialnym w Niedźwiedziu, w której udział wzięli nauczyciele, uczniowie oraz rodzice.
Dnia 11 października br. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Ślubowania klasy 1 oraz Dnia Edukacji Narodowej.
Jak co roku, w dniu 4 października br. odbył się IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają".
Jak co roku w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Podobinie, odbyły się tajne wybory, w których nasza młodzież mogła wybrać swoich przedstawicieli. Na szkolnych korytarzach pojawiły się barwne plakaty wyborcze z ciekawymi postulatami zgłoszone przez kandydatów. W wyborach nasi uczniowie oddali swoje głosy i wyłoniono głównych reprezentantów RSU.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 - 2 września 2019 roku o godzinie 9:15 na sali gimnastycznej w ZPO w Podobinie.
Archiwum:         
Linki

 

 

 

 

 

 

 
 

  

 
CMS Tractable by Marketing Studio